Статьи

Інформація для батьків дітей-підлітків з 14 років

Шановні батьки дітей-підлітків.

В звязку з великим перенавантаженням в роботі лікарів-педіатрів, а також з неможливістю зареєструвати  новонароджених дітей, було прийняте рішення перереєструвати декларації  дітей в віці з 14 років до іншого лікаря.
Велике прохання  ТЕРМІНОВО підійти до мене на прийом.(без запису)

Розклад прийомів:

Понеділок з 12-00 до 15-00
Вівторок з 08-00 до 11-00
Середа з 16-00 до 19-00
Четвер з 08-00 до 11-00
П’ятница з 16-00 до 19-00
Субота — вихідний
Неділя — вихідний

Місце прийому — Мишуги 5, Амбулаторія сімейної медицини, 4-й кабінет.

Відмова дитсадка у прийнятті дитини без щеплень є законною (ВС/КЦС у справі № 630/554/19 від 08.02.2021)

Фабула судового акту: Ніколи не розумів, що саме штовхає людей на відмову від щеплень. Адже саме завдяки винаходу Луї Пастера та інших лікарів людство перемогло численну кількість хвороб, які до того були смертельними, збільшилась середня тривалість життя людей і та суттєво зменшено дитячу смертність.

Але деякі батьки вперто не бажають користуватись благами цивілізації, відмовляються від здійснення профілактичних щеплень дітям чим наражають на безпеку не тільки своїх дітей, а й хлопчиків та дівчаток, які перебувають поряд.

У даній справі на щастя переміг здоровий глузд.

Згідно рішення, яке пропонується до уваги мати дитини звернулась до суду із позовом до дитячого навчального закладу, який вмотивувала тим, що їй було відмовлено у прийняття її дитини до ДНЗ у зв’язку із відсутністю інформації про наявність щеплень, які є обов`язковими згідно з календарем щеплень у медичних документах наданих для вирішення питання про прийняття на навчання дитини у садку.

Своїй вимоги позивач мотивувала тим, що Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та лист Міністерства охорони здоров`я України та Міністерства освіти і науки України від 06 вересня 2018 року № 05.2-11/23530/1/9-537 «Щодо напруженої епідемічної ситуації» не є достатніми підставами для порушення норм, що регулюють суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов`язків фізичних та юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти, зокрема таких як Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2002 року № 305, Закону України «Про освіту» та Закону України «Про дошкільну освіту».

Читать далее «Відмова дитсадка у прийнятті дитини без щеплень є законною (ВС/КЦС у справі № 630/554/19 від 08.02.2021)»

Методи діагностики Covid 19 (лабораторні тести)

В залежності від стадії інфікування, важливо використовувати один з методів діагностики:
• ПЛР-діагностика для визначення РНК вірусу
• Визначення наявності антигену вірусу в організму
• Визначення наявності антитіл до вірусу


Для швидких скринінгу та отримання результатів, використовують тест-смужки на наявність антигену та антитіл в організмі людини, які дозволять за 10-30 хвилин дізнатися про наявність вірусу в організмі (в гострій фазі) або антитіл до вірусу (в фазі виздоровлення). Тести на антиген на антитіла широко використовуються для експрес-діагностування людей в країнах Європи, Азії та Америки.
ПЦР або тільки тестування на антиген може дати помилково негативні результати у пацієнта у фазі виздоровлення. З іншої сторони тільки тестування на наявність антитіл не зможе показати інфікування людини та перебування в гострій фазі.
Комбіноване тестування на наявність антигену та антитіл дозволяє знизити отримання хибно-позитивних або хибно-негативних результатів.

 

Набір тест-смужок для визначення антигену коронавірусу STANDARD Q COVID-19 Ag
Тест-смужки STANDARD Q для визначення антигену до коронавірусу COVID-19 — це швидкий хроматографічний імуноферментний аналіз для якісного виявлення специфічного антигену до COVID-19, присутнього в назофаренгіальному зразку людини. Цей тест призначений для професійного використання для діагностики in vitro (поза організмом) і призначений як допоміжний засіб для діагностики інфекції COVID-19 у пацієнта з клінічними симптомами інфекції COVID-19. Він забезпечує лише початковий результат скринінг-тесту. Для отримання підтвердження наявності інфекції COVID-19, слід застосувати більш точні альтернативні методи діагностики.
Аналог ПЛР тесту!
• Швидкий результат за 15-30 хвилин
• Просте використання
• Вид зразку — мазок з носу
• Все необхідне для аналізу є в наборі
• Не потребує додаткового обладнання
Чутливість 96,52%, Специфічність 99,68%

 

Набір тест-смужок для визначення антитіл до коронавірусу STANDARD Q COVID-19 IgM/IgG Duo
Тест-смужки STANDARD Q для визначення антитіл до коронавірусу COVID-19 IgM/IgG Duo— це швидкий хроматографічний імуноферментний аналіз для якісного виявлення специфічних антитіл до SARS-CoV-2, присутнього в сироватці людини, плазмі крові або цільній крові. Цей тест призначений для професійного використання для діагностики in vitro (поза організмом) і призначений як допоміжний засіб для діагностики інфекції SARS-CoV-2 у пацієнта з клінічними симптомами інфекції COVID-19. Він забезпечує лише початковий результат скринінг-тесту. Для отримання підтвердження наявності інфекції SARS-CoV-2, слід застосувати більш точні альтернативні методи діагностики.
• Швидкий результат за 10-15 хвилин
• Просте використання
• Об’єм зразку 10 мкл
• Вид зразку — цільна кров, сироватка, плазма
• Не потребує додаткового обладнання
Чутливість 94,33%, Специфічність 95,09%