Як завантажити COVID-сертифікат в Дію, якщо у вас паперовий паспорт

Як отримати свідоцтво про вакцинацію в додатку Дія, якщо у вас немає цифрових документів.
Встановіть і активуйте додаток Дія на своємо смартфоні!

Після того як додаток Дія встановлено на Вашому пристрої, Вас попросять авторизуватися. Це зробити можна через Приват24, Monobank, якщо немає — Виберіть BankID. У вкладці Вам запропонують ряд інших банків. У Вашому випадку розглянем реєстрацію через Приват24.
Дія попросить Вас авторизуватися через додаток Приват24, куди вам прийде підтвердження. Після цього знову поверніться в Дію і згенеруйте пароль з чотирьох цифр для входу. Також можна підтвердити авторизацію за біометричними даними — відбитку пальця або обличчю.

Переходимо до отримання COVID-сертифіката!

Якщо ви зробили щеплення від коронавірусу, і вам потрібно, щоб це відображалося в додатку смартфона, потрібно довантажити в дію COVID-сертифікат. В пункті вакцинації вам його дадуть тільки після другої дози.

Отже, заходимо в Дію у «Послуги» і бачимо там вкладку COVID-сертифікати. Кнопка внизу «Отримати сертифікат» буде поки сірого кольору, тобто натиснути на неї ви не зможете.

Якщо у вас немає ID-карти або закордонного паспорта, а тільки звичайний паперовий паспорт громадянина України, у вас можуть виникнути деякі проблеми. Але отримати електронний сертифікат можна.

Для цього потрібно:

Зайти на сайт Приват24 (не через додаток, а через компьютер) і в випадаючому вікні знайти розділ «Бізнес», а в ньому — «Електронний цифровий підпис для фізособи».

Далі генеруєте цей підпис: підтверджуєте свої дані, придумуєте пароль і завантажуємо файл. Важливо: відкривати файл не потрібно!

Після цього заходите на портал (не в додатку,а з компьютера) Дії, переходимо в «Особистий кабінет», де Вам запропонують увійти за допомогою «Особистого ключа» — того самого файлу, який Ви завантажили в Приват24.

Завантажуєте ключ і вводите пароль — той, який Ви ввели при отриманні цього ключа в Приват24.

Після авторизації знаходите на портал Дія в вкладку COVID-сертифікати і робите запит (потрібно буде підтвердження поштою).

Потім Ви отримаєте на порталі сертифікат про вакцинацію і зможете його завантажити і, якщо потрібно, роздрукувати. Виглядає він так:

Отримати сертифікат в самому додатку (в смартфоні) можна буде протягом доби, коли кнопка «Отримати сертифікат» стане активною, тоб то чорного кольору.

Натисніть на цю кнопку і пройдіть по інструкції. Після цього в додатку Дія на смартфоні, буде відображатися Ваш сертифікат. Виглядає він так:

Добавить комментарий